• Informacja dla rodziców i uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2023/2024

• Szanowni Państwo, drodzy Pierwszoklasiści,

prosimy o zapoznanie się z informacjami dostępnymi poniżej

Wyprawka dla pierwszoklasisty

• Przedszkolaki w naszej szkole

• 22 marca 2023 r. najstarsi uczniowie I etapu edukacyjnego zaprosili do naszej szkoły jej przyszłych uczniów – dzieci 6-letnie z trzech myszkowskich przedszkoli.

Spotkanie odbyło się od powitania gości, którego dokonał Pan Dyrektor Eugeniusz Bugaj. Następnie dzieci klas trzecich wystąpiły w krótkim przedstawieniu na temat powitania Pani Wiosny. Były piosenki, tańce i wiosenne zagadki. Na koniec spotkania wychowankowie szkoły zaprezentowali swoje talenty artystyczne. Goście opuszczali mury szkoły z zadowoleniem i uśmiechami na twarzach. Do zobaczenia już wkrótce, 1 września!

• Przez dwa dni, we wtorek 28.02.2023 r. i w środę 1.03.2023 r., szkoła nasza gościła dzieci z pobliskich przedszkoli nr 4 i nr 5

• Z każdego przedszkola przyszły po dwie grupy przedszkolaków. Uczniowie klas II A  i II B z olbrzymią przyjemnością wcielili się w rolę gospodarzy. Mali goście mieli nie tylko okazję do obejrzenia gmachu szkoły, zwiedzenia klas, porozmawiania ze starszymi kolegami i nauczycielkami. Atrakcją dla przedszkolaków był udział w lekcjach, których byli uczestnikami, a nie obserwatorami.

Opuszczając mury naszej szkoły przedszkolaki stwierdziły, że:
        SZKOŁA JEST SUPER, A NAUKA JEST FAJNA.

• Zapraszamy na lekcje i zajęcia otwarte Przedszkolaków